YANMAZLIK

YANMAZLIK

İçerisine koyduğumuz antifire malzemesi sayesinde A1, A2, B1, B2 yanmazlık sınıflarına getirilebilir. Yanmadığı gibi herhangi bir yangın esnasında ğzerşne gelen alevleri hapsederek  söndürme özelliğine sahiptir. Yangın esnasında zehirli gaz çıkarmaz ve duman oluşturmaz . Bu şekilde tahliye kolaylaşır ve güvenlik sağlanmış olur.

Devamı...
ÇEVRE DOSTU

ÇEVRE DOSTU

Sağlığa hiçbir zararı olmayan, radyasyon engelleme, yanmazlık, ısı ve ses yalıtımı vb. özelliklerine sahip SAFELIFE SLP %100  güvenilirdir. Kanserojen  madde içermediğinden çevre dostu özelliğe sahipir.

Devamı...
ZENGİN RENK VE DESEN

ZENGİN RENK VE DESEN

Birçok desen ve renk seçeneğine sahip SAFELIFE SLP rahatlatıcı ve dinlendiricidir. Seçtiğiniz desen ve renkler ile duygularınızı en iyi sekilde yansıtabilir ve stresinizi atabilirsiniz.

Devamı...
KOLAY UYGULANABİLME TAŞINABİLİR

KOLAY UYGULANABİLME TAŞINABİLİR

SAFELIFE SLP taşınabilir özelliktedir. Uygulandığı yüzeyden taşımak istediğinizde metrekareye 2 litre su gelecek şekilde ürünü ıslatıp belli süre bekledikten sonra ürün ilk uygulama yaptığınız kıvama gelir ve mala ile sökülebilir. Ürün buharlaşarak kuruduğu için bünyesindeki yapışkan viskozitesinin yaklaşık %90'ını kaybetmektedir. Sökülen ür&u

Devamı...
Toplam Bilgi Sayısı: 18